UTW AWF Warszawa


WSPÓLNY SPACER PO KAMPINOSIE - 24.03.2019 / niedziela/

PROGRAM SPACERU: Spotkanie na przystanku autobusu nr 150 / peron 3/  o godz. 10.35 –  przystanek Metro Młociny

Wyjazd o godz. 10.50 w kierunku Dziekanowa Leśnego

Trasa ok. 3,5 km.

Uroczysko Szczukówek - szukanie zwiastunów wiosny

Uroczysko Na Miny - odpoczynek pod wiatą / proszę zabrać ze sobą prowiant i picie/

Sieraków - powrót do Metra Młociny autobusem nr 210

Czas pobytu na spacerze około 3 godz.

Serdecznie zapraszamy.


Drodzy Słuchacze, w związku z nieotrzymaniem dofinansowania z programu ASOS 2019 w miesiącu kwietniu, maju i czerwcu opłaty za zajęcia będą przyjmowane zgodnie z cennikiem.


Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającym się terminem  naszego wyjazdu na obóz kondycyjno-wypoczynkowy we Władysławowie prosimy o dokonanie dopłaty w wysokości 600 zł  do końca miesiąca w sekretariacie UTW AWF (najpóźniej do 6.04.2019r.)

Za miesiąc 15 kwietnia, o 12.30 w klubie Relax Qultura planujemy spotkanie uczestników obozu, w celu omówienia wszystkich istotnych spraw związanych z wyjazdem.


Rada Programowa Słuchaczy UTW AWF zaprasza na spotkanie warsztatowe pt.  Domowy ekologiczny minimalizm czyli jak żyć zdrowo i ekonomicznie

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 marca br o godz. 14 w klubie QulturaRelax.

Będziemy wspólnie zastanawiać się na tym jak poruszać się w gąszczu BIO trendów a jednocześnie nie zwariować. Spotkanie poprowadzi pani Monika Przyspolewska.

Serdecznie zapraszamy!!!


Drodzy Słuchacze, wykład 19 marca pt. „Ból i cierpienie człowieka w sztuce” odbędzie się wyjątkowo o godzinie 12.15. Serdecznie zapraszamy.