UTW AWF Warszawa

 aktualizacja: 19-02-2019 r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.15 – 9.15

Joga

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Karolina-

 

 

 

9.15 – 10.00

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

9.00 – 10.00

Trening Pamięci 1 sala 7 –

Budynek Główny

-Magdalena-

 

9.45 – 10.30

Zdrowy Kręgosłup 2

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agnieszka-

9.45 – 10.30

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

10.00 – 11.00

Język angielski 1

Gr. zaawansowana

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

10.15 – 11.00 Gimnastyka Prozdrowotna 1 sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

9.30 – 10.15

GP+ ZK x 3

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

10.30–11.15 

Gimnastyka Prozdrowotna 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agnieszka-

 

10.30 – 11.15  Gimnastyka Prozdrowotna 2

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Agata-

11.00 – 12. 00

Język angielski 2

Gr. średniozaawansowana

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

11.15 – 12.00 Zdrowy

Kręgosłup 2

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Agata-

10.00 – 11.00

Trening Pamięci 2

sala 7 –

Budynek Główny

-Magdalena

11.30

WYKŁAD AULA

budynek główny
1 piętro

 

11.30 – 12.15 

Zdrowy Kręgosłup 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

12.00 – 13. 00

Język angielski 3

Gr. początkująca

Sala nr 53 - budynek główny, klatka po prawej stronie pod filarami, 2 piętro

-Bożena-

 

10.30 – 11.15 Gimnastyka Prozdrowotna 2

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

13.15- 14.00

AQUA FITNESS 1

pływalnia

budynek główny

-Joanna-

12.30 – 13.30

Nordic Walking zbiórka - Pawilon Sportów Walki

-Agata-

 

 

11.00 – 12.00 Trening Pamięci 3

sala 7 –

Budynek Główny

-Magdalena-

14.00 – 14.,45

AQUA FITNESS 2

pływalnia

budynek główny

-Joanna-

12.45 – 13.45

TAI-CHI

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Arek-

 

 

11.30 – 12.15

Zdrowy Kręgosłup 1

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Agata-

 

14.45-15.30

AQUA FITNESS 3

pływalnia

Grupa zaawansowana budynek główny

-Ewa-

13.45 – 14.45

Joga

sala gim nr 3 - dom studencki żeński

-Karolina-

 

 

 

13.45 – 14.45

TAI-CHI

sala gim nr 3- dom studencki żeński

-Arek-

 

14.30 – 15.30

Warsztaty taneczne

Sala tańca

- Adam-

 14.00 – 15.00

   Tenis Stołowy