UTW AWF Warszawa

PROGRAM SYCYLIA 11 dni

Zachodnia Sycylia kraina antyczna, słoneczna, górska, szmaragdowo piękna i… NIEPOWTARZALNA.

1 Dzień - przylot i transfer do hotelu w okolicy Trapani.

2 Dzień - plażowanie - dzień na zapoznanie z najbliższą okolicą.

3 Dzień - wycieczka do Palermo tętniącego życiem najbardziej znanego miasta na Sycylii, które ma różne oblicza. Obejrzymy katedrę, pałac królewski oraz katakumby kapucynów ze zmumifikowanymi zwłokami mieszkańców miasta. Pojedziemy również do Monreale miasteczka górującego nad zatoką Palermo z przepięknym widokiem, a przede wszystkim słynącego z katedry która ma wspaniałe mozaiki.

4 Dzień - plażowanie.

5 Dzień - wycieczka do Castellamare, urokliwego miasteczka nad brzegiem morza tyrreńskiego skąd pochodzili najwięksi bossowie mafii z początku XX w.. Przejazd do rezerwatu Zingaro. unikalna flora, fauna i niepowtarzalne widoki.

6 Dzień - odpoczynek.

7 Dzień - wycieczka do miejscowości Segesta, tu obejrzymy antyczne pozostałości świątyni na wzgórzu oraz amfiteatr. Po drodze przyjrzymy się Salinom - czyli miejscom, gdzie pozyskuje się sól koło Trapani. 

8 Dzień - czas wolny.

9 Dzień - wycieczka do Agrigento zwiedzanie doliny świątyń ze wspaniałymi pozostałościami greckiej kultury. Po drodze spacer brzegiem morza do niesamowitych margli, które tworzą formację skalną zwaną Scala dei Turchi.

10 Dzień - po południu degustacja wina Marsala. Słodkie lub wytrawne, białe lub czerwone. Mocne 15-18% niepowtarzalne wino! 

11 Dzień - wylot z Trapani, transfer na lotnisko, zależnie od godziny odlotu spacer w Trapani.

 

2 x transfer lotnisko

4 x wycieczki autobusem

1 x degustacja wina

Cena zawiera opiekę pilota, nocleg plus wyżywienie HB, ubezpieczenie KL i NNW, transfery, dla grupy minimum 20 osób, degustację wina.

Dodatkowo płatni przewodnicy oraz bilety wstępu.

Cena przelotu zależna do ofert Ryan Air.

CENA 2950 ZŁ NA DZIEŃ 29 WRZEŚNIA 2013 + cena biletu Ryan Air.

WSTĘPY I PRZEWODNICY 90 EURO

PLANOWANY TERMIN WYCIECZKI TO 16-26.05.2014. DATY WYLOTU I PRZYLOTU ZALEŻNE SĄ OD PRZEWOŻNIKA. Jeżeli data wylotu z Sycylii zmieni się / wylecimy o 1 dzień wcześniej/ cena zmniejszy się o ok. 200 zł.

OSTATECZNA CENA ZNANA BĘDZIE PO OGŁOSZENIU PRZEZ RYAN AIR ROZKŁADU LOTÓW I CEN BILETÓW LOTNICZYCH.